Difference between revisions of "Template:Common-Han-Characters"
Jump to navigation
Jump to search
Tag: Reverted |
|||
Line 9: | Line 9: | ||
|[[Language/Multiple-languages/Vocabulary/Common-Han-Characters:-六-EDICT|<big>六E</big>]] | |[[Language/Multiple-languages/Vocabulary/Common-Han-Characters:-六-EDICT|<big>六E</big>]] | ||
|[[Language/Multiple-languages/Vocabulary/Common-Han-Characters:-七-EDICT|<big>七E</big>]] | |[[Language/Multiple-languages/Vocabulary/Common-Han-Characters:-七-EDICT|<big>七E</big>]] | ||
|- | |||
|[[Language/Multiple-languages/Vocabulary/Common-Han-Characters:-一-RIME|<big>一R</big>]] | |||
|[[Language/Multiple-languages/Vocabulary/Common-Han-Characters:-二-RIME|<big>二R</big>]] | |||
|[[Language/Multiple-languages/Vocabulary/Common-Han-Characters:-三-RIME|<big>三R</big>]] | |||
|[[Language/Multiple-languages/Vocabulary/Common-Han-Characters:-四-RIME|<big>四R</big>]] | |||
|[[Language/Multiple-languages/Vocabulary/Common-Han-Characters:-五-RIME|<big>五R</big>]] | |||
|[[Language/Multiple-languages/Vocabulary/Common-Han-Characters:-六-RIME|<big>六R</big>]] | |||
|[[Language/Multiple-languages/Vocabulary/Common-Han-Characters:-七-RIME|<big>七R</big>]] | |||
|- | |- | ||
|[[Language/Multiple-languages/Vocabulary/Common-Han-Characters:-一-Unihan|<big>一U</big>]] | |[[Language/Multiple-languages/Vocabulary/Common-Han-Characters:-一-Unihan|<big>一U</big>]] |